LHY AUDIO Module DAC Symétrique 2x PCM1794A I2S 24bit 192kHz - avis - Il y a 2 avis.
Seuls les utilisateurs enregistrés peuvent poster un avis. Connectez-vous ou créez un compte .
Note :
Date :
26/02/2024
Waldemar C.
Surprise
Surprisingly good sounding dac. And cheap ! With Ian Canada fifopi ,hdmi receiver works smoothly...but clocks must be 22 and 24 MHz ...according to pcm1794 datasheet
Note :
Date :
21/06/2023
M A.
great dac, sounds very nice.
I have played the pcm 1794A dac for about two days now and am very happy with it, plays very nicely and quietly with a nice stereo image.
otherwise a great dac.
LHY AUDIO Module DAC Symétrique 2x PCM1794A I2S 24bit 192kHz