MEAN WELL LRS-150-36 SMPS Switching Mode Power Supply Module 36V 4.3A 150W  - reviews - There is 1 review.
Only registered users can post a review. Log in or create an account .
Note :
Date :
Roland L.
Très bonne alimentation.
 (0)
MEAN WELL LRS-150-36 SMPS Switching Mode Power Supply Module 36V 4.3A 150W
This Mean Well LRS-150-36 SMPS switching power supply is capable of delivering 36V and 4.3A for a...